Lucebert - Schelpdier

Lucebert - Schelpdier kopen? Bied vanaf 1150!
Lucebert - Schelpdier kopen? Bied vanaf 1150!Lucebert - Schelpdier kopen? Bied vanaf 1150!
  • Lucebert (1924-1994)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1956
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst 51.2 x 41.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Typerende gemengde techniek (Oost-Indische inkt en krijt) op papier van Lucebert, mooi uitgewerkt en vooruitlopend op zijn fantastische doeken uit het begin van de jaren '60.

Professioneel ingelijst door Mertens Lijsten, Amsterdam.

Herkomst: Galerie Nouvelles Images, Den Haag, en prive-collectie Nederland.