Lucebert - Zeefdruk op geschept papier (prachtig gelijst)

Lucebert - Zeefdruk op geschept papier (prachtig gelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Lucebert - Zeefdruk op geschept papier (prachtig gelijst) kopen? Bied vanaf 295!Lucebert - Zeefdruk op geschept papier (prachtig gelijst) kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

568 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
  • Lucebert (1924-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstIngelijst
Afmetingen66 cm x 55 cm (h x b)
Lijst90 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk uit 1993, oplage 58/125
Prachtig ingelijst met lichtgekleurde houten lijst
Ivm grootte en kwetsbaarheid verdient ophalen de voorkeur. Werk kan niet verstuurd worden.  Verzending alleen via koerier, ofwel via Swift, of eigen koerier (muv de eilanden)  (0,19 per km).
Prijs is inclusief 21% BTW

Lucebert (1924-1994)

Alle items van deze kunstenaar(19)
FA. (22)

568 verkochte items
73 cm
90 cm
55 cm
66 cm
Starttijd:08-08-2022 om 17:42
Eindtijd:17-08-2022 om 22:12
Openingsbod€ 295
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier