Hans Kuyt - Luchtspiegeling - ets

Hans Kuyt - Luchtspiegeling - ets kopen? Bied vanaf 25!
Hans Kuyt - Luchtspiegeling - ets kopen? Bied vanaf 25!Hans Kuyt - Luchtspiegeling - ets kopen? Bied vanaf 25!Hans Kuyt - Luchtspiegeling - ets kopen? Bied vanaf 25!Hans Kuyt - Luchtspiegeling - ets kopen? Bied vanaf 25!Hans Kuyt - Luchtspiegeling - ets kopen? Bied vanaf 25!
  • Hans Kuyt (1944-1971)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekEts
StijlOriëntaals
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 27 cm (h x b)
Lijst23 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Bladmaat 16x27 cm. Plaatrand 12x23.5 cm. Vermoedelijk uit 1969.

Achter passepartout en glas.

In een fraai houten lijst.

In goede gebruikte staat, het blad is schoon en helder

Hans Kuyt (1944-1971)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Miles
FA. (38 )

1466 verkochte items
Alle items van deze verkoper (142)
32 cm
23 cm
27 cm
16 cm
Starttijd:14-11-2022 om 00:39
Eindtijd:28-11-2022 om 22:48
Openingsbod € 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland