Lucie Meulendijks: Ets en aquatint – Spui Amsterdam –Gesigneerd & ingelijst-1980 - Verkocht

Lucie Meulendijks: Ets en aquatint – Spui Amsterdam –Gesigneerd & ingelijst-1980 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Lucie Meulendijks: Ets en aquatint – Spui Amsterdam –Gesigneerd & ingelijst-1980 kopen? Bied vanaf 45!Lucie Meulendijks: Ets en aquatint – Spui Amsterdam –Gesigneerd & ingelijst-1980 kopen? Bied vanaf 45!Lucie Meulendijks: Ets en aquatint – Spui Amsterdam –Gesigneerd & ingelijst-1980 kopen? Bied vanaf 45!Lucie Meulendijks: Ets en aquatint – Spui Amsterdam –Gesigneerd & ingelijst-1980 kopen? Bied vanaf 45!Lucie Meulendijks: Ets en aquatint – Spui Amsterdam –Gesigneerd & ingelijst-1980 kopen? Bied vanaf 45!Lucie Meulendijks: Ets en aquatint – Spui Amsterdam –Gesigneerd & ingelijst-1980 kopen? Bied vanaf 45!Lucie Meulendijks: Ets en aquatint – Spui Amsterdam –Gesigneerd & ingelijst-1980 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2852 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Lucie Meulendijks (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Een mooi stukje Amsterdam, uitgebeeld door de kunstenares Lucie Meulendijks: Het Spui anno 1980 met Tram lijn 1 en de Atheneum-boekhandel.

Gemaakt in een oplage van 50 exemplaren. Dit is nr 3.

Gesigneerd en ingelijst in een zwarte lijst met passe-partout en glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 41 x 31 cm. Beeld, 34 x 24 cm.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Informatie over de kunstenaar:

Lucie Meulendijks, geboren 5-6-1945 in Helmond, graficus.

Werkzaam in Amsterdam.

Lucie Meulendijks staat staat vermeld bij het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD): https://rkd.nl/explore/artists/28722

Titel: “Spui”.

Kunstenaar: Lucie Meulendijks.

Techniek: Ets en aquatint.

Jaartal:  1980.

Ingelijst: In een eenvoudige zwarte lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: rechtsonder.

Oplage: 50 exemplaren. Dit is nr 3.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: 8,00 euro (bij verzending via KIALA). Bij verzending via Postnl: 15, 00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:16-08-2015 om 09:59
Eindtijd:23-08-2015 om 09:59
galerietweebijdrie
19 aug. / 22:27
€ 45