Lucie Meulendijks, kleur-litho, een spaans binnen plaatsje'85 - Verkocht

Lucie Meulendijks, kleur-litho, een spaans binnen plaatsje'85 kopen? Bied vanaf 50!
Lucie Meulendijks, kleur-litho, een spaans binnen plaatsje'85 kopen? Bied vanaf 50!Lucie Meulendijks, kleur-litho, een spaans binnen plaatsje'85 kopen? Bied vanaf 50!
  • Lucie Meulendijks (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Lucie Meulendijks,

kleur-litho, 1985, 73/100  r.o. gesigneerd.

een spaans binnen plaatsje.

incl. all. lijst met glas: 40x50

excl.lijst, 25x30

verzenden: aantekenen, goed verpakt, Ned. 10,-

overige best. n.o.t.

Lucie Meulendijks (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:14-09-2013 om 15:51
Eindtijd:25-09-2013 om 15:51
FortheloveofART
20 sep. / 21:21
€ 50