Luis Filcer - Geen titel

Luis Filcer - Geen titel kopen? Bied vanaf 30!
Luis Filcer - Geen titel kopen? Bied vanaf 30!Luis Filcer - Geen titel kopen? Bied vanaf 30!Luis Filcer - Geen titel kopen? Bied vanaf 30!Luis Filcer - Geen titel kopen? Bied vanaf 30!Luis Filcer - Geen titel kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  oene
FA. (2)

171 verkochte items
  • Luis Filcer (1927)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage175
Werk van luis filcerAFM werk/papier 66br x50cm hoogNr 23/175

Luis Filcer (1927)

Alle items van deze kunstenaar(16) Geplaatst door  oene
FA. (2)

171 verkochte items
51 cm
66 cm

Starttijd:27-07-2019 om 00:33
Eindtijd:03-08-2019 om 21:32
Openingsbod€ 30
Objectlocatiebodegraven, Nederland