FA. (4)

Luis Filcer - Japans meisje

Luis Filcer - Japans meisje kopen? Bied vanaf 1200!
Luis Filcer - Japans meisje kopen? Bied vanaf 1200!Luis Filcer - Japans meisje kopen? Bied vanaf 1200!Luis Filcer - Japans meisje kopen? Bied vanaf 1200!Luis Filcer - Japans meisje kopen? Bied vanaf 1200!Luis Filcer - Japans meisje kopen? Bied vanaf 1200!Luis Filcer - Japans meisje kopen? Bied vanaf 1200!Luis Filcer - Japans meisje kopen? Bied vanaf 1200!Luis Filcer - Japans meisje kopen? Bied vanaf 1200!Luis Filcer - Japans meisje kopen? Bied vanaf 1200!

Geplaatst door  Artzaanstad
FA. (3)

23 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Luis Filcer (1927-2018)
Jaartal2001
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
Lijst138 cm x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig atmosferisch portret van een Japanse schone.

Conditie schilderij is prima, de lijst heeft hele kleine beschadigingen.

Luis Filcer (1927-2018)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Artzaanstad
FA. (3)

23 verkochte items
118 cm
138 cm
100 cm
120 cm
Sluit over 2d 22u 25m 07s
Openingsbod€ 1200
ObjectlocatieZaandam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:22-06-2022 om 12:54
Eindtijd:06-07-2022 om 21:22