Luis Molina-Pantin - Inmobilia

Luis Molina-Pantin - Inmobilia kopen? Bied vanaf 20!
Luis Molina-Pantin - Inmobilia kopen? Bied vanaf 20!Luis Molina-Pantin - Inmobilia kopen? Bied vanaf 20!Luis Molina-Pantin - Inmobilia kopen? Bied vanaf 20!
  • Luis Molina-Pantin (1969)
TypeFotografie
Jaartal1997
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 14 cm (h x b)
Lijst30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageArtist proof
Mooi fotowerk van de Venezolaanse fotograaf Luis Molina-Pantin over de façades van het leven. Deze actuele fotograaf (www.luismolinapantin.com) maakte in 1997 de serie Inmobilia en bracht deze uit als losse foto's en als boek. VergelijkbaarDe serie belicht gelikte studiodecors van huiskamers, ziekenhuizen, wachtkamers en interieurs. De fotograaf toont ons een perspectief waardoor we nog net kunnen waarnemen dat de schijnbare perfecte setting op losse schroeven komt te staan. Het toont ons de leegte van de façade. De hier aangeboden foto betreft de artis-proof en is niet gesigneerd aan de voorkant maar wel geautoriseerd door de fotograaf in een bijbehorende correspondentie die meegeleverd wordt. Compleet met nieuw zuurvrij passe partout . Vergelijkbaar werk kost in het buitenland $500.U kunt het werk komen bekijken en ophalen op afspraak bij galerie Rotor in Gorinchem of per aangetekende post toegestuurd krijgen inclusief passe partout.

Luis Molina-Pantin (1969)

Venezolaans Venezolaans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (99)

2748 verkochte items
Alle items van deze verkoper (464)
40 cm
30 cm
14 cm
18 cm
Sluit binnenkort 4u 54m 58s
Huidig bod€ 20
Volgend minimum bod: € 25
ObjectlocatieArkel,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:25-01-2023 om 14:40
Eindtijd:06-02-2023 om 19:11
Francien
29 jan. / 21:34
€ 20