Luis Molina-Pantin - Inmobilia

Luis Molina-Pantin - Inmobilia kopen? Bied vanaf 140!
Luis Molina-Pantin - Inmobilia kopen? Bied vanaf 140!Luis Molina-Pantin - Inmobilia kopen? Bied vanaf 140!Luis Molina-Pantin - Inmobilia kopen? Bied vanaf 140!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1504 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
  • Luis Molina-Pantin (1969)
TypeFotografie
Jaartal1997
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 18 cm (h x b)
Lijst30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageArtist proof
betreft de artis-proof en is niet gesigneerd aan de voorkant maar wel geautoriseerd door de fotograaf in een bijbehorende correspondentie die meegeleverd wordt met het ingelijste werk. Compleet met nieuw zuurvrij passe partout en zwarte aluminiumlijst. Vergelijkbaar werk kost in het buitenland $500.De serie belicht gelikte studiodecors van huiskamers, ziekenhuizen, wachtkamers en interieurs.  De fotograaf toont ons een perspectief waardoor we nog net kunnen waarnemen dat de schijnbare perfecte setting op losse schroeven komt te staan. Het toont ons de leegte van de façade. is afgedrukt op Kodak Pro papier en hetU kunt het werk komen bekijken en ophalen op afspraak bij galerie Rotor in Arkel of per aangetekende post toegestuurd krijgen inclusief lijst.  De hier aangeboden foto Mooi fotowerk van de Venezolaanse fotograaf Luis Molina-Pantin over de façades van het leven. Deze actuele fotograaf (www.luismolinapantin.com) maakte in 1997 de serie Inmobilia en bracht deze uit als losse foto's en als boek.

Luis Molina-Pantin (1969)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1504 verkochte items
40 cm
30 cm
18 cm
14 cm

Starttijd:29-12-2018 om 11:09
Eindtijd:10-01-2019 om 22:35
Openingsbod€ 140
ObjectlocatieArkel, Nederland