Luis Penin - Gala de funeral met lijst! - Verkocht

Luis Penin - Gala de funeral met lijst! kopen? Bied vanaf 35!
Luis Penin - Gala de funeral met lijst! kopen? Bied vanaf 35!Luis Penin - Gala de funeral met lijst! kopen? Bied vanaf 35!
  • Luis Penin (1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 44 cm (h x b)
Lijst89 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage80 exemplaren
Mooi werkje van Penin compleet met lijst. Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!

Luis Penin (1968)

Spaans Spaans

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2743 verkochte items
Alle items van deze verkoper (458)
70 cm
89 cm
44 cm
59 cm
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 16:31
Eindtijd:28-11-2022 om 20:58
Biedingen (6)
WHild
28 nov. / 13:58
€ 60
guillaume
28 nov. / 13:58
€ 50
WHild
28 nov. / 13:58
€ 50
guillaume
28 nov. / 13:58
€ 45
WHild
28 nov. / 13:58
€ 40
guillaume
25 nov. / 16:11
€ 35