Lukie de Bree - Egyptische tempel

Lukie de Bree - Egyptische tempel kopen? Bied vanaf 23!

Geplaatst door  jozeph
FA. (4)

Lid sinds 2010
246 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Lukie de Bree (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Z.T. Lijkt visvangst

In goede staat Niet gelijst

Lukie de Bree (1953)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  jozeph
FA. (4)

Lid sinds 2010
246 verkochte items
46 cm
46 cm
Sluit over 7d 9u 56m 49s
Openingsbod€ 23
ObjectlocatieNijmegen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:09-08-2022 om 11:47
Eindtijd:18-08-2022 om 22:45