Lukie de Bree - Landschap

Lukie de Bree - Landschap kopen? Bied vanaf 23!

Geplaatst door  jozeph
FA. (4)

Lid sinds 2010
249 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Lukie de Bree (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Landschap van Lukie de Bree.

In goede staat Niet gelijst

Lukie de Bree (1953)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  jozeph
FA. (4)

Lid sinds 2010
249 verkochte items
46 cm
46 cm
Sluit binnenkort 6u 28m 19s
Openingsbod€ 23
ObjectlocatieNijmegen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:09-08-2022 om 11:46
Eindtijd:18-08-2022 om 22:30