Lukie de Bree - zonder titel

Lukie de Bree - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Lukie de Bree - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Lukie de Bree - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1093)
  • Lukie de Bree (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie zeefdruk van Lukie de Bree  in goede staat.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Lukie de Bree (1953)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
46 cm
46 cm
Starttijd:07-01-2022 om 15:28
Eindtijd:21-01-2022 om 15:45
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland