LUUK DE WEERT - '44' - Zeefdruk - Verkocht

LUUK DE WEERT - '44' - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!
LUUK DE WEERT - '44' - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!LUUK DE WEERT - '44' - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!
  • Luuk de Weert (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk is gesigneerd en genummerd 62/125.
Het werk is ingelijst achter glas en voorzien van nieuwe zuurvrije passepartout.
Beeldmaat 51x63cm Lijstmaat 71x91cm.
Zeefdruk  is in nieuwe staat er zijn wat kleine krasjes aan rand van aluminium lijst
Verzendkosten zijn zonder aanvullende diensten, opties zijn mogelijk

Verzenden Nederland 12.50 Eur

Verzenden Belgie 20.00 Eur

Luuk de Weert (Callantsoog, 1959) woont in Haarlem en volgde van 1978 tot en 1984 zijn opleidingen aan de Academie voor beeldende kunsten in Utrecht en de Vrije academie in Den Haag (specialisatie: grafiek).
De afgelopen 25 jaar vormt hij samen met Herman van der Weert incidenteel het samenwerkingsverband Stichting De Weert & Van der Weert. Hieruit zijn twee grafiekmappen ontstaan en een aantal series werken op papier.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:23-12-2013 om 16:41
Eindtijd:30-12-2014 om 16:41
Wdeback
26 dec. / 21:05
€ 30