Luuk de Weert - Litho, 44 - Verkocht

Luuk de Weert - Litho, 44 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Luuk de Weert - Litho, 44 kopen? Bied vanaf 1!Luuk de Weert - Litho, 44 kopen? Bied vanaf 1!Luuk de Weert - Litho, 44 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44644 verkochte items
Alle items van deze verkoper (509)
  • Luuk de Weert (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen63 cm x 51 cm (h x b)
Passe-partout90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage62/125

Administratieve code:

QQKV

Het blad is licht verkleurd.

Luuk de Weert (1959)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44644 verkochte items
70 cm
90 cm
51 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:09-07-2018 om 12:40
Eindtijd:22-07-2018 om 11:35
Hurd
21 jul. / 15:44
€ 1