M v.d. Hurk – Olieverf op canvas – Landschap – Gesigneerd – 50 x 40 cm. - Verkocht

M v.d. Hurk – Olieverf op canvas – Landschap – Gesigneerd – 50 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

M v.d. Hurk – Olieverf op canvas – Landschap – Gesigneerd – 50 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!M v.d. Hurk – Olieverf op canvas – Landschap – Gesigneerd – 50 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!M v.d. Hurk – Olieverf op canvas – Landschap – Gesigneerd – 50 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!M v.d. Hurk – Olieverf op canvas – Landschap – Gesigneerd – 50 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!M v.d. Hurk – Olieverf op canvas – Landschap – Gesigneerd – 50 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!M v.d. Hurk – Olieverf op canvas – Landschap – Gesigneerd – 50 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!M v.d. Hurk – Olieverf op canvas – Landschap – Gesigneerd – 50 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2852 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Ongespecificeerd

Gesigneerd “M. v.d. Hurk” en geschilderd op canvas,  gespannen op een houten raam.

Het schilderij is niet ingelijst.

Dit werk verdient een mooie lijst!

Afmeting: 50 x 40 cm.

Afkomstig uit een pariculiere kunstverzameling. Helaas hebben wij geen verdere informatie over de kunstenaar.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Landschap”).

Kunstenaar: M. v.d. Hurk.

Techniek: Olieverf op canvas, gespannen op een houten raam.

Jaartal:  Onbekend.

Afmetingen: 50 x 40 cm.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Linksonder.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: Vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2852 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:18-01-2015 om 22:30
Eindtijd:01-02-2015 om 22:30
Biedingen (8)
gal
26 jan. / 20:12
€ 30
mapart
26 jan. / 20:11
€ 25
gal
26 jan. / 20:11
€ 25
mapart
26 jan. / 20:11
€ 17
gal
26 jan. / 20:11
€ 15
mapart
26 jan. / 20:11
€ 10
gal
26 jan. / 20:11
€ 8
mapart
25 jan. / 19:46
€ 1