Corneille - Maanclown 1994 E/A - professioneel en op kleur ingelijst - Verkocht

Corneille - Maanclown 1994 E/A - professioneel en op kleur ingelijst kopen? Bied vanaf 190!

Verkoopprijs: € 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Maanclown 1994 E/A - professioneel en op kleur ingelijst kopen? Bied vanaf 190!Corneille - Maanclown 1994 E/A - professioneel en op kleur ingelijst kopen? Bied vanaf 190!Corneille - Maanclown 1994 E/A - professioneel en op kleur ingelijst kopen? Bied vanaf 190!Corneille - Maanclown 1994 E/A - professioneel en op kleur ingelijst kopen? Bied vanaf 190!Corneille - Maanclown 1994 E/A - professioneel en op kleur ingelijst kopen? Bied vanaf 190!Corneille - Maanclown 1994 E/A - professioneel en op kleur ingelijst kopen? Bied vanaf 190!

Geplaatst door  nebbiolo

Lid sinds 2018
8 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 62 cm (h x b)
Lijst66 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille was een van de oprichters van de Cobra beweging. Hij was een zeer productieve kunstenaar en heeft een enorme hoeveelheid grafiek, schilderijen en beelden  gemaakt. Aanvankelijk sterk onder de invloed van Picasso maar later met de voor Corneille zeer bekende stijlkenmerken van de Cobra.

Blad rondom beeld is fris wit en dus niet de vergeelde kleur op de foto

Dit item is verkocht voor 201,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-06-2020 om 16:02
Eindtijd:09-09-2020 om 09:23
Scripo
08 sep. / 23:25
€ 175