950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Maarten Becks
gemengde techniek
beeldformaat 13 x 10,5 cm
ingelijst in blankhouten lijst 28 x 28 cm
kan tegen verzendkosten verstuurd worden
of opgehaald in Grave
Starttijd | 22-12-2013 om 16:10 |
Eindtijd | 5-1-2014 om 16:10 |