Maarten Beks, litho, zonder titel (6E) - Verkocht

Maarten Beks, litho, zonder titel (6E) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Maarten Beks, litho, zonder titel (6E) kopen? Bied vanaf 1!Maarten Beks, litho, zonder titel (6E) kopen? Bied vanaf 1!Maarten Beks, litho, zonder titel (6E) kopen? Bied vanaf 1!Maarten Beks, litho, zonder titel (6E) kopen? Bied vanaf 1!Maarten Beks, litho, zonder titel (6E) kopen? Bied vanaf 1!Maarten Beks, litho, zonder titel (6E) kopen? Bied vanaf 1!Maarten Beks, litho, zonder titel (6E) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  MyPlaceYourPlace
FA. (1)

72 verkochte items
  • Maarten Beks (1929-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Zonder titel
Jaartal: Onbekend
Afmetingen blad: 40 cm x 50 cm
Afmetingen inclusief lijst: 41 cm x 51 cm
Oplage: 47/80
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in een Barth lijst
Conditie: Goede staat.

Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend toegezonden.

Maarten Beks (1929-2001)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (1)

72 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:09-09-2016 om 13:19
Eindtijd:16-09-2016 om 20:19
Biedingen (2)
RoxyZoe
12 sep. / 20:37
€ 3
jozeph
12 sep. / 13:08
€ 1