Maarten Dubbelman - Boerderij in sneeuw - Olieverf op doek, Fraai Ingelijst

Maarten Dubbelman - Boerderij in sneeuw - Olieverf op doek, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Maarten Dubbelman - Boerderij in sneeuw - Olieverf op doek, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Maarten Dubbelman - Boerderij in sneeuw - Olieverf op doek, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Maarten Dubbelman - Boerderij in sneeuw - Olieverf op doek, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Maarten Dubbelman - Boerderij in sneeuw - Olieverf op doek, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Maarten Dubbelman - Boerderij in sneeuw - Olieverf op doek, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Maarten Dubbelman - Boerderij in sneeuw - Olieverf op doek, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Maarten Dubbelman - Boerderij in sneeuw - Olieverf op doek, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Maarten Dubbelman - Boerderij in sneeuw - Olieverf op doek, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
  • Maarten Dubbelman (1916-1991)
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
Lijst53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
K 24
Maarten Dubbelman
Boerderij in sneeuw
Olieverf op doek
41 x 51 cm
53 x 63 cm
Het werk is eerder gerestaureerd, zie achterzijde

Maarten Dubbelman (1916-1991)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  daanj
FA. (28 )

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
63 cm
53 cm
51 cm
41 cm
Sluit over 6d 22u 18m 06s
Openingsbod€ 80
ObjectlocatieBreda,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:29-11-2022 om 20:20
Eindtijd:10-12-2022 om 21:18