FA. (2)

Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970

Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 50!
Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 50!Maarten Langbroek - 2 Etsen, samen ingelijst , Puppy met vogels – ca. 1970 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Maarten Langbroek (1918-1985)
TechniekEts
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 22 cm (h x b)
Lijst26 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOnbekend
  • Twee etsen uit ca. 1970 van de Nederlandse kunstenaar Maarten Langbroek (1918-1985), samen ingelijst in de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat.
    -Beide etsen zijn gesigneerd, ‘Atelier Maarten Langbroek’ met potlood. Jaartal en oplage onbekend.
    -Afmetingen: Lijst, 26 x 40 x 1,5 cm. Etsen, 13 x 10 cm en 12 x 12 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: De etsen zijn in zeer goede staat. De randen van het passe-partout zijn ‘vergeeld’. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:
    Maarten Langbroek (IJmuiden, 17 juli 1918 – Harderwijk, 6 april 1985) was een Nederlands tekenaar, graficus en schilder.
    Hij volgde begin jaren dertig privélessen bij Kees van den Bosch. In 1935 werd hij leerling aan het Amsterdamse Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs (de latere Gerrit Rietveld Academie), waar hij in 1938 de L.O. akte tekenen haalde.
    Tijdens de Tweede Wereldoorlog dook hij onder. Na de oorlog werkte hij als illustrator voor diverse uitgeverijen en bedrijven.
    Maarten Langbroek maakte vooral etsen, maar ook aquarellen, met als onderwerp onder andere scheepsafbeeldingen (met schepen van de Holland-Amerika Lijn), havengezichten, stadsgezichten en dieren. Hij was lid de GVN (Grafisch Vormgevers Nederland). Vanaf 1969 was hij naast kunstenaar docent tekenen aan het middelbaar onderwijs.
    Maarten Langbroek ging in 1981 met pensioen, hij overleed in 1985 op 66-jarige leeftijd.
    (bron: o.a. Wikipedia)

    Afhandeling:
    -De ingelijste dubbele ets kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -De ingelijste dubbele ets kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • De etsen zijn in zeer goede staat. De randen van het passe-partout zijn ‘vergeeld’. De lijst heeft slijtplekjes.
    Kan zo aan de muur.

Maarten Langbroek (1918-1985)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2870 verkochte items
40 cm
26 cm
22 cm
13 cm
Sluit over 7d 2u 48m 05s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
Starttijd:25-06-2022 om 12:43
Eindtijd:02-07-2022 om 16:03