Maarten Langbroek - ets - Aan het IJ, Amsterdam - Verkocht

Maarten Langbroek - ets - Aan het IJ, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
Maarten Langbroek - ets - Aan het IJ, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - ets - Aan het IJ, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - ets - Aan het IJ, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - ets - Aan het IJ, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Maarten Langbroek - ets - Aan het IJ, Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
  • Maarten Langbroek (1918-1985)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets met een gezicht op het IJ met passagiersschip de "Oranje" en het KNSM-gebouw.Potlood gesigneerd rechtsonder.

Getiteld linksonder. Links in de marge een klein gaatje in het papier. Beeldmaat 17,5 x 32,5 cm. Bladmaat 22 x 36,5 cm.

Losbladig.

Maarten Langbroek leefde van 1918 tot 1985.

Maarten Langbroek (1918-1985)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50 )

1750 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:25-11-2016 om 21:34
Eindtijd:07-12-2016 om 19:34
jrichter
28 nov. / 09:45
€ 45