Maarten Langbroek, Voorjaar op Texel, Ets - Verkocht

Maarten Langbroek, Voorjaar op Texel, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Maarten Langbroek, Voorjaar op Texel, Ets kopen? Bied vanaf 25!Maarten Langbroek, Voorjaar op Texel, Ets kopen? Bied vanaf 25!Maarten Langbroek, Voorjaar op Texel, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Maarten Langbroek (1918-1985)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Maarten Langbroek.

Voorstelling van voorjaar op Texel.

Gelijst, zichtmaat 11x16, lijstmaat 28x33

Gesigneerd r.o. 'Maarten Langbroek'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:28-05-2015 om 20:41
Eindtijd:04-06-2015 om 21:41
noortje
04 jun. / 21:25
€ 25