Maarten van Dreven - zonder titel - Verkocht

Maarten van Dreven - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Maarten van Dreven - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Maarten van Dreven - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Maarten van Dreven - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Maarten van Dreven - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
  • Maarten van Dreven (1941-2001)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst53.5 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage21/35

Gesigneerd l.o. van Dreven 83, r.o 21/35

Maarten van Dreven  (1941 - 2001)

Maarten van Dreven behoorde in de jaren zeventig met zijn vrienden Pat Andrea en Jurjen de Haan tot de Haagse ‘Nieuwe Realisten’. Deze kunstenaars hadden op de Haagse academie les gehad van Co Westerik en stonden min of meer onder diens invloed. Maarten van Dreven was aanvankelijk opgeleid als mode-ontwerper, wat vaak te zien is aan de motieven in zijn werk. Hij was van 1963 tot 1991 docent op de Hogeschool voor de Kunsten te Arnhem.

herkomst KPN Kunst & Vormgeving

Binnen Nederland € 11,00

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd26-1-2023 om 18:26
Eindtijd4-2-2023 om 22:12
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken