Maarten Wetsema: Foto op aluminium, Rik op kleed - Ingelijst - Verkocht

Maarten Wetsema: Foto op aluminium, Rik op kleed - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Maarten Wetsema: Foto op aluminium, Rik op kleed - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Maarten Wetsema: Foto op aluminium, Rik op kleed - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Maarten Wetsema: Foto op aluminium, Rik op kleed - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43168 verkochte items
Alle items van deze verkoper (657)
  • Maarten Wetsema (1966)
TypeFotografie

Titel: Rik op kleed
Jaartal: 1998
Afmetingen lijst: 63 cm x 63 cm
Oplage: 7/55
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (op sticker verso)
Materiaal: Foto op aluminiumplaat
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat.

Administratieve code:

QQRW

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:03-10-2017 om 16:19
Eindtijd:15-10-2017 om 16:19
Biedingen (3)
Heijden
15 okt. / 14:57
€ 5
NeoGeo
10 okt. / 18:58
€ 3
Heijden
06 okt. / 20:05
€ 1