Maartje Wijngaarden (1946) - Zeefdruk - Geluk - Gesigneerd & ingelijst - Verkocht

Maartje Wijngaarden (1946) - Zeefdruk - Geluk - Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Maartje Wijngaarden (1946) - Zeefdruk - Geluk - Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Maartje Wijngaarden (1946) - Zeefdruk - Geluk - Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Maartje Wijngaarden (1946) - Zeefdruk - Geluk - Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Maartje Wijngaarden (1946) - Zeefdruk - Geluk - Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Maartje Wijngaarden (1946) - Zeefdruk - Geluk - Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Maartje Wijngaarden (1946) - Zeefdruk - Geluk - Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Maartje Wijngaarden (1946) - Zeefdruk - Geluk - Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Ankering
FA. (10)

Lid sinds 2017
185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Maartje Wijngaarden (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Een kleurijke zeefdruk van Maartje Wijngaarden, Geb: 1946. Titel: Geluk. Oplage: 160/3000. Afm: 52.5 x 52.5 cm. Beeldformaat: 31 x 31 cm. Inclusief ophangmogelijkheid. Conditie: Uitstekend. Het wordt zorgvuldig ingepakt, zodat er niks mee kan gebeuren. o/a met noppenplastic & doos. i.v.m. met glasplaat.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:07-08-2017 om 18:00
Eindtijd:20-08-2017 om 20:00
TheArtKroep
09 aug. / 17:22
€ 20