Johan D. Scherft - Maasbrug te MAASTRICHT - Ets, Ingelijst - Verkocht

Johan D. Scherft - Maasbrug te MAASTRICHT - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Johan D. Scherft - Maasbrug te MAASTRICHT - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Johan D. Scherft - Maasbrug te MAASTRICHT - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Johan D. Scherft - Maasbrug te MAASTRICHT - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Johan D. Scherft - Maasbrug te MAASTRICHT - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Johan D. Scherft - Maasbrug te MAASTRICHT - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Johan D. Scherft - Maasbrug te MAASTRICHT - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Johan D. Scherft (1891-1969)
Jaartal1928
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 59 cm (h x b)
Lijst56 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
M1 14
Johan D. Scherft
Maasbrug te Maastricht
Ets eigen druk
1928
56 x 72 cm
39 x 59 cm
 Verzendkosten 15 euro

Zie foto's

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:20-07-2019 om 12:39
Eindtijd:26-07-2019 om 20:54
LordKelvin
26 jul. / 20:44
€ 35