Madonna met kind, houtsnede

Madonna met kind, houtsnede kopen? Bied vanaf 20!

Madonna met kind, houtsnede

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 20,00

Madonna met kind, houtsnede kopen? Bied vanaf 20!Madonna met kind, houtsnede kopen? Bied vanaf 20!Madonna met kind, houtsnede kopen? Bied vanaf 20!Madonna met kind, houtsnede kopen? Bied vanaf 20!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  henkta
FA. (1)

11 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeBeeld / Object

Houten beeld van Madonna met kind, hoogte 34 cm.

Het beeld is aan de voet gemerkt: GIRMA en is gekocht in Ribe -DK .

Aan de standring een kleine restauratie; verder in uitstekende conditie.

Verzendkosten voor rekening van de koper.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  henkta
FA. (1)

11 verkochte items

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:03-04-2015 om 14:41
Eindtijd:10-04-2015 om 14:41

Biedingen (1):

d0minique
10 apr. / 14:24
€ 20