Magda Giebels - Mooie gemengde techniek (aquarel, pastel) "Verdriet" gesigneerd

Magda Giebels - Mooie gemengde techniek (aquarel, pastel) "Verdriet" gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!
Magda Giebels - Mooie gemengde techniek (aquarel, pastel) "Verdriet" gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!Magda Giebels - Mooie gemengde techniek (aquarel, pastel) "Verdriet" gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!Magda Giebels - Mooie gemengde techniek (aquarel, pastel) "Verdriet" gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!Magda Giebels - Mooie gemengde techniek (aquarel, pastel) "Verdriet" gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!Magda Giebels - Mooie gemengde techniek (aquarel, pastel) "Verdriet" gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!Magda Giebels - Mooie gemengde techniek (aquarel, pastel) "Verdriet" gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!
  • Magda Giebels (1946)
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
Lijst35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw. De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken EN de bijbehorende informatie wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn  iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.

weinig zichtbare onregelmatigheden.

Magda Giebels (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (114)

3060 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
25 cm
35 cm
20 cm
30 cm
Starttijd:13-03-2022 om 21:36
Eindtijd:20-03-2022 om 22:59
Openingsbod € 26
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland