Magda Luttikhuizen, aquarel op papier uit 1992 - Verkocht

Magda Luttikhuizen, aquarel op papier uit 1992 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Magda Luttikhuizen, aquarel op papier uit 1992 kopen? Bied vanaf 1!Magda Luttikhuizen, aquarel op papier uit 1992 kopen? Bied vanaf 1!

Magda Luttikhuizen

Geplaatst door  ART_PRINCE

41 verkochte items
  • Magda Luttikhuizen
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Magda Luttikhuizen

Aquarel op papier

gesigneerd en geannodateerd 1992

Foto's zijn niet helemaal duidelijk.

Verzendkosten zijn voor de koper.

Magda Luttikhuizen

Geplaatst door  ART_PRINCE

41 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:26-02-2013 om 12:13
Eindtijd:10-03-2013 om 12:13
Biedingen (2)
Wouterr
08 mrt. / 21:06
€ 5
tom en maarten
28 feb. / 12:56
€ 1