Maarten Langbroek - Magnifieke Ets "Edam de Kwakelbrug en Speeltoren" gesigneerd - Verkocht

Maarten Langbroek - Magnifieke Ets "Edam de Kwakelbrug en Speeltoren" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Maarten Langbroek - Magnifieke Ets "Edam de Kwakelbrug en Speeltoren" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Maarten Langbroek - Magnifieke Ets "Edam de Kwakelbrug en Speeltoren" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Maarten Langbroek - Magnifieke Ets "Edam de Kwakelbrug en Speeltoren" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Maarten Langbroek - Magnifieke Ets "Edam de Kwakelbrug en Speeltoren" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Maarten Langbroek - Magnifieke Ets "Edam de Kwakelbrug en Speeltoren" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Maarten Langbroek - Magnifieke Ets "Edam de Kwakelbrug en Speeltoren" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Maarten Langbroek - Magnifieke Ets "Edam de Kwakelbrug en Speeltoren" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Maarten Langbroek - Magnifieke Ets "Edam de Kwakelbrug en Speeltoren" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Maarten Langbroek - Magnifieke Ets "Edam de Kwakelbrug en Speeltoren" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3029 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Maarten Langbroek (1918-1985)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 25 cm (h x b)
Lijst25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Maarten Langbroek (IJmuiden, 17 juli 1918 – Harderwijk, 6 april 1985) was een Nederlands tekenaar, graficus en schilder.
  • Langbroek volgde begin jaren dertig privélessen bij Kees van den Bosch. In 1935 werd hij leerling aan het Amsterdamse Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs, waar hij in 1938 de L.O. akte tekenen haalde. Tijdens de Tweede Wereldoorlog dook hij onder. Na de oorlog werkte hij als illustrator voor diverse uitgeverijen en bedrijven. Langbroek maakte vooral etsen, maar ook aquarels, met als onderwerp onder andere marines (met schepen van de Holland-Amerika Lijn), stadsgezichten en dieren. Hij was lid de GVN (Grafisch Vormgevers Nederland). Vanaf 1969 was hij naast kunstenaar docent tekenen aan het middelbaar onderwijs. Overleden in 1981 op 66-jarige leeftijd

geen zichtbare onregelmatigheden. Netjes ingelijst.

Maarten Langbroek (1918-1985)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (112)

3029 verkochte items
35 cm
25 cm
25 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:18-03-2019 om 13:31
Eindtijd:31-03-2019 om 22:54
jboers989
31 mrt. / 22:48
€ 10