Frits van Eeden - Magnifieke Gemengde Techniek "Kudde wilde Paarden" - gesigneerd - Verkocht

Frits van Eeden - Magnifieke Gemengde Techniek "Kudde wilde Paarden" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Frits van Eeden - Magnifieke Gemengde Techniek "Kudde wilde Paarden" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Frits van Eeden - Magnifieke Gemengde Techniek "Kudde wilde Paarden" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Frits van Eeden - Magnifieke Gemengde Techniek "Kudde wilde Paarden" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Frits van Eeden - Magnifieke Gemengde Techniek "Kudde wilde Paarden" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Frits van Eeden - Magnifieke Gemengde Techniek "Kudde wilde Paarden" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Frits van Eeden - Magnifieke Gemengde Techniek "Kudde wilde Paarden" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Frits van Eeden - Magnifieke Gemengde Techniek "Kudde wilde Paarden" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Frits van Eeden - Magnifieke Gemengde Techniek "Kudde wilde Paarden" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3000 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
  • Frits van Eeden (1944)
StijlImpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 46 cm (h x b)
Lijst68 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • De in Tilburg geboren kunstenaar Frits van Eeden (1944) is opgegroeid in Den Haag. Hij volgde zijn beroepsopleiding in Den Haag en Amsterdam. Na 3 jaar in London gewerkt te hebben vertrok hij naar de Verenigde Staten en na een 'Best of Show' kreeg hij een parttime baan aangeboden door het Brevard Art Centre and Museum in Melbourne, Florida. De eerste prijs was een solotentoonstelling in het museum en een job als leraar aan de academie.

    Hij werd werkend lid van Pulchri Studio in 1966 (Haagse kunstenaarsvereniging). Hij is nog steeds werkzaam als schilder en beeldhouwer. Door het beeldhouwen heeft ook zijn schilderwerk een driedimensionale invloed en is zeer duidelijk herkenbaar. Zijn werken zijn op veel binnen- en buitenlandse tentoonstellingen te zien geweest (Verenigde Staten, Singapore, Engeland, St. Tropez, Duitsland).

weinig zichtbare onregelmatigheden. Glasplaat is verwijderd.

Frits van Eeden (1944)

Alle items van deze kunstenaar(6)
FA. (112)

3000 verkochte items
58 cm
68 cm
46 cm
36 cm
Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-04-2020 om 21:43
Eindtijd:19-04-2020 om 22:37
Biedingen (12)
Katrien62
19 apr. / 22:28
€ 80
JOSC
19 apr. / 22:28
€ 80
Katrien62
19 apr. / 22:24
€ 70
JOSC
19 apr. / 22:23
€ 60
Katrien62
19 apr. / 22:23
€ 50
JOSC
19 apr. / 22:23
€ 45
Katrien62
19 apr. / 22:22
€ 40
JOSC
19 apr. / 22:20
€ 35
Katrien62
19 apr. / 22:19
€ 30
JOSC
19 apr. / 22:19
€ 30
Katrien62
19 apr. / 22:17
€ 25
JOSC
19 apr. / 20:49
€ 20