Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd - Verkocht

Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Trabant
FA. (2)

196 verkochte items
  • Shepard Fairey (1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2019
TechniekOffset
StijlStreet Art
OnderwerpTekst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen91 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Bekende print van Shepard Fairey op speckletone papier: Make Art Not War. De slogan van menig straatartiest.

Kunstenaar: Shepard Fairey

Gesigneerd: Ja r.o.

Afm.: 91 x 61 cm

In uitstekende staat. Nooit ingelijst.

Shepard Fairey (1970)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Trabant
FA. (2)

196 verkochte items
61 cm
91 cm
Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-01-2020 om 20:02
Eindtijd:19-01-2020 om 19:43
babet2008
10 jan. / 13:26
€ 80