Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Deze ets met droge naald van Arthur Briscoe heeft een oplage van 75 exermplaren; dit is nr.45. Beeldformaat 15.5 x 24.7 cm. Blad 21 x 28 cm.Jaar 1929. Gesigneerd en oplagevermelding met pen. De ets is in goede conditie en op traditionele wijze ingelijst. Verzending is mogelijk. Kosten 10 euro.
Objectlocatie | Roermond, Nederland |
Starttijd | 26-4-2017 om 14:08 |
Eindtijd | 6-5-2017 om 14:08 |