MAKING A PASSAGE // ETS-DROGE NAALD VAN ARTHUR BRISCOE - Verkocht

MAKING A PASSAGE  //  ETS-DROGE NAALD VAN ARTHUR BRISCOE kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

MAKING A PASSAGE  //  ETS-DROGE NAALD VAN ARTHUR BRISCOE kopen? Bied vanaf 40!MAKING A PASSAGE  //  ETS-DROGE NAALD VAN ARTHUR BRISCOE kopen? Bied vanaf 40!MAKING A PASSAGE  //  ETS-DROGE NAALD VAN ARTHUR BRISCOE kopen? Bied vanaf 40!MAKING A PASSAGE  //  ETS-DROGE NAALD VAN ARTHUR BRISCOE kopen? Bied vanaf 40!MAKING A PASSAGE  //  ETS-DROGE NAALD VAN ARTHUR BRISCOE kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

498 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Arthur John Trevor Briscoe (1873-1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze ets met droge naald van Arthur Briscoe heeft een oplage van 75 exermplaren; dit is nr.45. Beeldformaat 15.5 x 24.7 cm. Blad 21 x 28 cm.Jaar 1929. Gesigneerd en oplagevermelding met pen. De ets is in goede conditie en op traditionele wijze ingelijst. Verzending is mogelijk. Kosten 10 euro.

Arthur John Trevor Briscoe (1873-1943)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

498 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:26-04-2017 om 14:08
Eindtijd:06-05-2017 om 14:08
Drogenaald
05 mei / 22:02
€ 40