Willem van Scheijndel - Malindi - Verkocht

Willem van Scheijndel - Malindi kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Willem van Scheijndel - Malindi kopen? Bied vanaf 45!Willem van Scheijndel - Malindi kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  selenavr
FA. (1)

Lid sinds 2020
5 verkochte items
  • Willem van Scheijndel (1952-2017)
Jaartal1999
StijlAfrikaans
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20/100
Uit de Afrikaanse serie van Willem van Scheijndel.

Willem van Scheijndel (1952-2017)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  selenavr
FA. (1)

Lid sinds 2020
5 verkochte items
75 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2020 om 13:14
Eindtijd:21-12-2020 om 21:25
KarinMartina
21 dec. / 18:41
€ 45