Richard Lee Barton - Man and woman - Verkocht

Richard Lee Barton - Man and woman kopen? Bied vanaf 79!

Verkoopprijs: € 79,00

Richard Lee Barton - Man and woman kopen? Bied vanaf 79!Richard Lee Barton - Man and woman kopen? Bied vanaf 79!Richard Lee Barton - Man and woman kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  bartonfineart

5 verkochte items
  • Richard Lee Barton (1952)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1997
TechniekPastel/Krijt
StijlAbstract
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen29 cm x 23 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Richard Lee Barton (1952)
Man and woman
Mixed media on paper
Signed
1997

Richard Lee Barton (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  bartonfineart

5 verkochte items
40 cm
50 cm
23 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 79,00
Starttijd:21-10-2019 om 08:54
Eindtijd:26-10-2019 om 16:50
Ceesje1981
24 okt. / 11:59
€ 79