Sjer Jacobs - Man en Vrouw - Verkocht

Sjer Jacobs - Man en Vrouw kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 414,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Sjer Jacobs - Man en Vrouw kopen? Bied vanaf 450!Sjer Jacobs - Man en Vrouw kopen? Bied vanaf 450!Sjer Jacobs - Man en Vrouw kopen? Bied vanaf 450!Sjer Jacobs - Man en Vrouw kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  Chris17

Lid sinds 2017
1 verkochte items
  • Sjer Jacobs (1963)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vrouw en Man

Sjer Jacobs (1963)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  Chris17

Lid sinds 2017
1 verkochte items
100 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 414,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-11-2020 om 12:00
Eindtijd:27-11-2020 om 16:16
Jackbergmans
27 nov. / 16:00
€ 360