Pol Mara - MAN KIJKT NAAR DE UITVERGROTE VROUW

Pol Mara - MAN KIJKT NAAR DE UITVERGROTE VROUW kopen? Bied vanaf 160!
Pol Mara - MAN KIJKT NAAR DE UITVERGROTE VROUW kopen? Bied vanaf 160!Pol Mara - MAN KIJKT NAAR DE UITVERGROTE VROUW kopen? Bied vanaf 160!Pol Mara - MAN KIJKT NAAR DE UITVERGROTE VROUW kopen? Bied vanaf 160!
  • Pol Mara (1920-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen74 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage117/125
  • Mooie litho van Pol Mara op een handig formaat van 54 cm op 74 cm.
  • Niet ingelijst.
  • In perfecte staat.
  • Beperkte oplage : 117/125

Pol Mara (1920-1998)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Gebocom

Lid sinds 2021
0 verkochte items
54 cm
74 cm
Starttijd:26-12-2021 om 10:11
Eindtijd:29-12-2021 om 20:02
Openingsbod € 160
ObjectlocatieLichtervelde, België
VerzendingAlleen binnen België