Simon Koene - Man met kameel bij de piramide van Gizeh (Egypte) - Verkocht

Simon Koene - Man met kameel bij de piramide van Gizeh (Egypte) kopen? Bied vanaf 25!
  • Simon Koene (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekEts
StijlOriëntaals
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12.7 cm x 18.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage58/75
Linksonder in de etsplaat gesigneerd: S. Koene '95
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene '95

Simon Koene (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
18.7 cm
12.7 cm
Dit item is verkocht voor 56,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-09-2020 om 14:09
Eindtijd:03-10-2020 om 21:11
Biedingen (3)
GMulder
03 okt. / 19:49
€ 49
City01
03 okt. / 19:49
€ 45
City01
01 okt. / 13:45
€ 25