MAN MET STEIGEREND PAARD // ETS VAN WIM RETERA - Verkocht

MAN MET STEIGEREND PAARD //  ETS VAN WIM RETERA kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

MAN MET STEIGEREND PAARD //  ETS VAN WIM RETERA kopen? Bied vanaf 40!MAN MET STEIGEREND PAARD //  ETS VAN WIM RETERA kopen? Bied vanaf 40!MAN MET STEIGEREND PAARD //  ETS VAN WIM RETERA kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

495 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Willem Retera (1890-1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Sinds 1944, toen Retera de etstechniek ontdekte, ontwikkelde hij een eigen techniek waarbij hij uitsluitend met de etsnaald werkte. In totaal heeft hij 87 etsen gemaakt, waarvan van meer dan de helft slechts één exemplaar bekend is. Van het restant meestal slechts enkele afdrukken.

Deze lijnets heeft een beeldformaat van 29.5 x 25.5 cm en is gesigneerd met potlood. Uitstekende staat. Los opgenomen in passepartout met achtervel.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:20-08-2016 om 13:31
Eindtijd:27-08-2016 om 13:31
meline
26 aug. / 22:35
€ 40