MAN op PAARD in CIRCUS van BEEKMANS BRABANT - Verkocht

MAN op PAARD in CIRCUS van BEEKMANS BRABANT kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 35,00

MAN op PAARD in CIRCUS van BEEKMANS BRABANT kopen? Bied vanaf 1!MAN op PAARD in CIRCUS van BEEKMANS BRABANT kopen? Bied vanaf 1!MAN op PAARD in CIRCUS van BEEKMANS BRABANT kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Ad Beekmans (1904-1978)
TypeTekening / Aquarel

AD BEEKMANS

man op paard

VETKRIJT TEKENING IN DE MAAT 17 X 21 CM

gesigneerd onder A Beekmans

gedateerd 1966

HERKOMST ; NALATENSCHAP VAN DE KUNSTENAAR

zonder lijst

COMBINEREN VAN VERZENDKOSTEN IS MOGELIJK bij meerdere aankopen

KLEINE MEESTERS HEBBEN GROTE TOEKOMST

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:25-06-2015 om 21:04
Eindtijd:05-07-2015 om 21:04
Biedingen (9)
wigroe
02 jul. / 22:10
€ 35
mappart
02 jul. / 22:10
€ 30
mappart
02 jul. / 21:51
€ 25
wigroe
02 jul. / 21:51
€ 20
wigroe
30 jun. / 13:09
€ 13
15098
30 jun. / 13:09
€ 11
wigroe
28 jun. / 18:17
€ 9
JHS
28 jun. / 18:17
€ 7
wigroe
27 jun. / 10:42
€ 1