Mandele, Anneke van der: Ets, Zonder titel

Anneke van der Mandele

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Anneke van der Mandele
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:

Mandele, Anneke van der

Titel:

Zonder titel

Jaar:

1980

Oplage:

4/10 eigen druk

Techniek:

Ets op papier

Hoogte (cm):

67

Breedte (cm):

52

Staat:

Goed. Ingelijst.

Verzendkosten:

€ 37,50

Code:

03747.GE

Anneke van der Mandele

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Starttijd:20-02-2013 om 15:24
Eindtijd:27-02-2013 om 15:24
Openingsbod€ 38
ObjectlocatieNederland