Manfred Schlindwein - Ohne Titel

Manfred Schlindwein - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 35!
Manfred Schlindwein - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 35!Manfred Schlindwein - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Manfred Schlindwein (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
Lijst52 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/6
Mooi  werk van de Duitse kunstenaar Schlindwein in zeer lage oplage! Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!

Manfred Schlindwein (1950)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
43 cm
52 cm
21 cm
28 cm
Starttijd:15-11-2022 om 16:26
Eindtijd:28-11-2022 om 21:09
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier