Jan van Bloppoel - mannen op de markt - Verkocht

Jan van Bloppoel - mannen op de markt kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan van Bloppoel - mannen op de markt kopen? Bied vanaf 35!Jan van Bloppoel - mannen op de markt kopen? Bied vanaf 35!Jan van Bloppoel - mannen op de markt kopen? Bied vanaf 35!Jan van Bloppoel - mannen op de markt kopen? Bied vanaf 35!Jan van Bloppoel - mannen op de markt kopen? Bied vanaf 35!Jan van Bloppoel - mannen op de markt kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Hannes1948
FA. (6)

Lid sinds 2020
103 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Jan van Bloppoel (1920-1972)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 16 cm (h x b)
Lijst33 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
krijt / pastel tekening op papier, netjes ingelijst in passe-partout en achter glas.

Jan van Bloppoel werd geboren in Den Haag in 1920 en overleed in Rijswijk in 1972.
Woonde en werkte in Den Haag, Delft, Rijswijk (Z.H.).
Kunstschilder. Impressionist.

Zoon van de kunstschilder Anthony Abraham van Bloppoel.
Opleiding aan de kunstacademie in Den Haag.

Jan van Bloppoel (1920-1972)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Hannes1948
FA. (6)

Lid sinds 2020
103 verkochte items
26 cm
33 cm
16 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-05-2021 om 01:43
Eindtijd:15-05-2021 om 19:13
sthbracke
15 mei / 14:52
€ 35