Edward Jakob von Steinle - Map met 7 drukken van tekeningen en aquarellen 1906 - Verkocht

Edward Jakob von Steinle - Map met 7 drukken van tekeningen en aquarellen 1906 kopen? Bied vanaf 30!
Edward Jakob von Steinle - Map met 7 drukken van tekeningen en aquarellen 1906 kopen? Bied vanaf 30!Edward Jakob von Steinle - Map met 7 drukken van tekeningen en aquarellen 1906 kopen? Bied vanaf 30!Edward Jakob von Steinle - Map met 7 drukken van tekeningen en aquarellen 1906 kopen? Bied vanaf 30!Edward Jakob von Steinle - Map met 7 drukken van tekeningen en aquarellen 1906 kopen? Bied vanaf 30!Edward Jakob von Steinle - Map met 7 drukken van tekeningen en aquarellen 1906 kopen? Bied vanaf 30!Edward Jakob von Steinle - Map met 7 drukken van tekeningen en aquarellen 1906 kopen? Bied vanaf 30!Edward Jakob von Steinle - Map met 7 drukken van tekeningen en aquarellen 1906 kopen? Bied vanaf 30!Edward Jakob von Steinle - Map met 7 drukken van tekeningen en aquarellen 1906 kopen? Bied vanaf 30!
  • Edward Jakob von Steinle (1810-1886)
TypePrenten voor 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekPortfolio
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
Zeer bijzondere map met 7 drukken van Eduard von Steinle
Druk Heinrich Keller Verlag Frankfurt am Main 1906
1 prent ontbreekt
Afmetingen 40x28cm
Mooi zwaar halfmat papier
Map door de tand des tijds iets beschadigd aan rug

Prenten goede staat, omslag map iets beschadigd aan rug

Edward Jakob von Steinle (1810-1886)

OostenrijksOostenrijksAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

543 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
28 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-01-2021 om 23:48
Eindtijd:22-01-2021 om 21:10
Happinez
13 jan. / 17:43
€ 30