Niet of onleesbaar gesigneerd - M.Apol?, De schilderes en haar toeschouwers, Ets

M.Apol?, De schilderes en haar toeschouwers, Ets kopen? Bied vanaf 1!

M.Apol?, De schilderes en haar toeschouwers, Ets

Verkoopprijs: € 21,00

M.Apol?, De schilderes en haar toeschouwers, Ets kopen? Bied vanaf 1!M.Apol?, De schilderes en haar toeschouwers, Ets kopen? Bied vanaf 1!M.Apol?, De schilderes en haar toeschouwers, Ets kopen? Bied vanaf 1!M.Apol?, De schilderes en haar toeschouwers, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door een mij onbekende kunstenaar, waarschijnlijk Belgische School

Voorstelling van een schilderes en drie bijzondere toeschouwers

Losbladig, beeldmaat 21x24,5, bladmaat 28x38

Naam in potlood l.o. 'M. Apol?'

Genummerd m.o. '1/2'

Dit item is verkocht voor 21,00

Starttijd:08-03-2018 om 09:43
Eindtijd:17-03-2018 om 12:43

Biedingen (7):

pnts
17 mrt. / 12:37
€ 21
Nossadul
16 mrt. / 13:36
€ 19
Katrien62
16 mrt. / 13:35
€ 17
Nossadul
16 mrt. / 13:35
€ 15
Katrien62
16 mrt. / 13:35
€ 11
Nossadul
16 mrt. / 13:35
€ 9
Katrien62
15 mrt. / 11:19
€ 1