Mara Tran Long: Lithografie, Nu aux citrons

Mara Tran Long: Lithografie, Nu aux citrons kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Mara Tran-Long

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Mara Tran-Long
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Mara Tran Long
Titel: Nu aux citrons
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd 70/300
Afmeting: 76 x 56 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Mara Tran-Long

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:03-03-2017 om 08:18
Eindtijd:08-03-2017 om 10:18

Biedingen (1):

Coincoin
5 mrt. / 18:11
€ 25