Marc Chagall, kleurenlitho uit de serie Odysseus Athene senkt Odysseus in den schlaf - Verkocht

Marc Chagall, kleurenlitho  uit de serie Odysseus Athene senkt Odysseus in den schlaf kopen? Bied vanaf 50!
Marc Chagall, kleurenlitho  uit de serie Odysseus Athene senkt Odysseus in den schlaf kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall, kleurenlitho  uit de serie Odysseus Athene senkt Odysseus in den schlaf kopen? Bied vanaf 50!
  • Marc Chagall (1887-1985)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige kleurenlitho in goede staat  binnenmaat 37x28 cm buiten maat 50x40 cm (passepartout)

referentie  Mourlot M815

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:30-12-2014 om 09:35
Eindtijd:04-01-2014 om 09:35
livino
04 jan. / 02:42
€ 50