Marc Chagall - La parade - Derriere le miroir- no.246 / 1981 - Verkocht

Marc Chagall - La parade - Derriere le miroir- no.246 / 1981 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 40,00

Geplaatst door  bone
FA. (14)

853 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Marc Chagall (1887-1985)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Marc Chagall

1887-1985

uit de uitgave Derriere le miroir no. 246 / 1981

La parade

uitgever Maeght , Paris

lithografie Mourlot , Paris

papier Vèlin

afmetingen blad 38,0 x 28,0 cm

afmetingen beeld 33,5 x 21,0 cm

in goede staat

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

Marc Chagall (1887-1985)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  bone
FA. (14)

853 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:26-02-2013 om 01:05
Eindtijd:03-03-2013 om 01:10
Biedingen (5)
petronella
03 mrt. / 01:02
€ 40
margriet
02 mrt. / 15:24
€ 35
petronella
02 mrt. / 15:19
€ 30
margriet
02 mrt. / 15:19
€ 25
petronella
26 feb. / 23:07
€ 20