Marc Laffineur - mask (r3)

Marc Laffineur - mask (r3) kopen? Bied vanaf 75!
  • Marc Laffineur (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlSurrealistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ets genummerd 5/20

Marc Laffineur (1940)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  luc9309
FA. (10)

Lid sinds 2021
121 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
26 cm
34 cm
Starttijd:10-11-2022 om 17:04
Eindtijd:24-11-2022 om 19:52
Openingsbod € 75
ObjectlocatieKampenhout,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland